PÉČE O NÁRAMKY z minerálů

PECE

PÉČE O NÁRAMKY

Veškeré naše náramky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších přírodních materiálů, při jejichž zpracování jsou využívány nejnovější technologie, k zajištění nejvyššího kvalitního standardu našich výrobků. I když jsou výchozí materiály nejvyšší kvality, je nutné o náramek správně pečovat. Stačí, abyste se řídili třemi jednoduchými body:

1. Vyhýbejte se kontaktu s chemikáliemi, vodou a potem:

Váš šperk by neměl přijít do styku s jedovatými chemikáliemi (například čistící prostředky) a dlouhodobě s potem. Pokovované prvky náramku by byly ohroženy odbarvením či oxidací. Doporučujeme sundat si náramek v případě používání aerosolů (deodoranty, laky na vlasy a krémy po holení). Během plavání a dalších sportovních aktivit není vhodné nosit Váš náramek. Vyhněte se namočení náramku, aby nebyla ohrožena pružnost elastického vlákna/lana.

2. Náramek pravidelně otírejte hadříkem:

Na čištění šperku používejte měkký, suchý hadřík. Vyvarujte se hrubším materiálům, abyste zabránili poškrábání korálků. Při stálé péči o Vaše náramky budou i nadále vypadat jako nové.

3. Před spaním si sundejte Váš náramek:

Doporučujeme před spaním náramek sundat a položit do naší krabičky, nebo pytlíčku, který zasíláme ZDARMA. Tímto zabráníte případné deformaci či otlačení zápěstí, ke které by během spánku mohlo dojít. 

I přes dodržení veškerých bodů se může stát, že se náramek poničí či roztrhne, v tom případě Vám garantujeme výměnu Vašeho náramku za nový a to pouze za úhradu poštovného.