Buddha náramek

rose gold s onyxovymi kameny
345 Kč
Skladem

Pánský náramek značky Nahoďto se symbolem Buddhy s onyxovými kameny.

Kód: NH085
1 položek celkem

"Buddha náramek pánský" - Tato kategorie našeho e-shopu je zaměřena na ty, kteří chtějí spojit svůj módní styl s duchovním významem. Každý z našich pánských Buddha náramků je více než jen estetický doplněk. Jsou to artefakty, které odrážejí moudrost, klid a duchovní osvícení, které představuje Buddha.

Každý Buddha náramek v naší nabídce je ručně vyráběný s výjimečnou péčí o detail. Snažíme se přinést harmonii mezi vzhledem a významem, mezi materiálem a symbolikou. Používáme kvalitní přírodní materiály, jako jsou minerální korálky, a kombinujeme je s detailně zpracovanými buddhistickými symboly.

Výsledkem je kolekce náramků, které jsou nejen vizuálně působivé, ale také mají silný duchovní a osobní význam. Jsou to náramky, které mohou sloužit jako připomínka klidu a uvědomění v každodenním životě, jako talisman na cestě k duchovnímu růstu nebo prostě jako elegantní a stylový doplněk.

Nabízíme širokou škálu stylů a designů, takže ať už hledáte něco subtilního nebo výrazného, jistě u nás najdete náramek, který vyhovuje vašemu vkusu. Buddha náramek je ideální pro muže, kteří chtějí projevit svou individualitu a hlubší hodnoty.

14 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
14 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
14 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
Dárkové balení zdarma
Dárkové balení zdarma
Dárkové balení zdarma