Jak si vybrat správnou velikost náramku

9-single-default

Vybíráte náramek pro sebe nebo někoho blízkého? Pak si určitě lámete hlavu se správnou velikostí. Jak poznat, že vám náramek bude na ruce perfektně sedět, nebude ze zápěstí padat nebo naopak nepříjemně škrtit?

Při výběru doplňku je volba správné velikosti stejně tak důležitá, jako při výběru oblečení. I od toho očekáváme, že nám dokonale padne, zalichotí postavě a nabídne vítaný komfort. U náramků Nahoďto tomu není jinak. I od nich se očekává, že vaší ruce sednou jako ulité, stanou se vítanou součástí každého vašeho outfitu a nezpůsobí vám vrásky na čele jen proto, že lehce sklouznou a bude tak riziko, že je ztratíte.

U našich náramků se špatné velikosti obávat nemusíte!

Náramky Nahoďto jsou dvojího typu - s elastickým lankem nebo Shambala utahováním. Výhodou je, že se vám oba druhy dokonale přizpůsobí. Elastické lanko je dostatečně odolné, vydrží tak i hrubší zacházení a perfektně padne jak na mužské, tak i ženské zápěstí.

Utahování Shambala je rovněž velmi přizpůsobivé, dá se snadno utáhnout či povolit a přizpůsobit zápěstí. Potřebujete-li s výběrem náramku a jeho velikosti poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu kdykoli pro vás!