O nás

Historie
Na zahraničních módních přehlídkách, zejména v New Yorku, Londýně a Madridu, se v posledních letech objevil nový trend – náramek se symbolem. Tento šperk z každého obyčejného outfitu udělal nezapomenutelný zážitek, rázem se z všední modelky na molu stala hvězda, návrháři tleskali a sály se plnily ohlušujícím jásotem. V ten moment si dva mladí podnikatelé, kteří byli na jedné z přehlídek přítomni, uvědomili jednu věc – takovýto módní doplněk potřebujeme i v Čechách! A tak vybudovali firmu s jasnou vizí, dobít československý trh bižuterie se stylovými náramky. Vytvořit  trend, který se stane virálním. Přenést tuto novinku sem k nám, do Čech a následně vyrazit do celého světa s naší vlastní kolekci s vlastním designem.


Vlastnídeisgn&inovace.jpg

Každý náš náramek je originál. Incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enimad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit  esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecatproident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. l iquip ex ea commodo consequat.  Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit  esse cillum dolore eu fugiat nulla Excepteur sint occaecatproident, sunt in culpa qui officia

Detailně o symbolech a materiálech a výrobě :

 Symboly & MateriályNěcochystáme.jpg
Jsme společnost, která není nikdy spokojena, i přes značný úspěch naše snaha pokračuje i nadále a tvrdě pracujeme,
abychom se stali dominující společnostív celé Evropě.
V brzké době Nahoďto pronikne na polský, slovenský a rumunský trh.
Příštím rokem se chystáme otevřít také kamennou pobočku v Praze.
V nejbližší době zahajujeme rozsáhlou spolupráci se soutěží o náramky mezi místními celebrity. Stay tuned!
Můžete se také těšit na rozšíření našich partnerských poboček, kde si můžete náramky v klidu vyzkoušet a následně zakoupit.
Dále pro Vás chystáme novou kolekci naší značky NEOPHIS BRACELETS - Již brzy!

Naši zákazníci & Firemní filosofie

Základem naší firemní strategie je snaha, aby byl zákazník maximálně spokojený. Náš zákaznický servis funguje 24/7, všem individuálním přáním klientů vyhovujeme a právě Vaše spokojenost s našimi službami je pro nás klíčová. Snažíme se objednávky vyřizovat co nejdříve, abyste již druhým dnem obdrželi svůj vybraný náramek. Pravidelné příspěvky formou blogů na našich stránkách, týdenní newslettery a měsíční soutěže na Facebooku jsou jedním z mnoha příkladů, jak si pěstujeme přátelský vztah se zákazníky. Pro stálé klienty navíc máme věrnostní program s velmi lákavými slevami a nejžhavějšími nabídkami. Zajímají Vás proč nakoupit právě u Nahoďto? Prohlédněte si náš článek s Výhodami pro naše zákazníky.

Více zdeDoufáme, že jsme se ve stručnosti představili, kdo jsme, jaká je naše vize a čeho jsme dosáhli. V případě jakýchkoli dotazů či přání neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vaše dotazy odpovíme.